Top
کمپرسور اسکرال دانفوس SM185

کمپرسور اسکرال دانفوس SM185

  • توان 15.4 اسب بخار
  • روغن معدنی 160P
  • سازگار با مبرد R22
  • برق سه فاز

قیمت: 48000000 تومان

مدل های متداول کمپرسورهای اسکرال دانفوس

کمپرسورهای اسکرال دانفوس سه سری  H ،  SMو  SY دارند که در ادامه همین مقاله در مورد هر یک توضیحات مختصری خواهیم داد.

کمپرسورهای اسکرال دانفوس سری H

سری H از کمپرسورهای دانفوس محدوده ای از کمپرسورهای اسکرال این کمپانی را در بر می گیرد که در شش مدل طراحی و تولید شده است. ویژگی مهم سری H کمپرسورهای اسکرال دانفوس این است که در محدوده دمایی مختلف می تواند کار کند، به گونه ای که می توان از این سری در اواپراتور های با دمای بالا و پایین استفاده کرد.

این سری از کمپرسورهای دانفوس به علت پوشش آگوستیک کمپرسور در حین کار صدای کمی تولید می کنند که این یکی از مزیت های خوب این سری است و علاوه بر این، سری H کمپرسورها در برابر ضربه های ناشی از ورود مایع به آن مقاومت بسیار خوبی دارد.

کمپرسورهای اسکرال دانفوس سری SM

سری  SM، سری بعدی از کمپرسورهای اسکرال دانفوس  می باشد که قدرت و سایز های بزرگتری نسبت به سری H  دارد و برای مواردی که دمای اواپراتور در آنها بالا و یا پایین باشد، مناسب است.

در کمپرسورهای اسکرال دانفوس سری SM نیز مانند سری H برای کاهش سطح صدا از پوشش آکوستیک استفاده شده است. یکی دیگر از مزیت های اصلی این سری از کمپرسورهای دانفوس، مقاومت بالای آنها در برابر ضربه وارده در هنگام ورود مبرد به کمپرسورها است.

کمپرسورهای اسکرال دانفوس سری SY

سری SY کمپرسورهای اسکرال دانفوس سری بعدی کمپرسور دانفوس است که این سری از ۳ مدل در اندازه های ۲۰، ۲۵ و ۳۰ اسب طراحی و به بازار عرضه می شوند و این مدل ها برای استفاده در محدوده دمایی بالا و پایین و برای کاربردهای تهویه مطبوع طراحی شده اند.

کمپرسورهای اسکرال دانفوس سری SY دارای روغن پولی آل استر است که طبق تاییدیه کارخانه سازنده،  در این سری از کمپرسورها علاوه بر گاز R22 امکان استفاده از گاز R134a نیز وجود دارد.

از مزیت های اصلی کمپرسورهای اسکرال دانفوس سری SY می توانیم به مواردی مانند سطح صدای کم، مقاومت بالا و همچنین مصرف انرژی استاندارد اشاره کرد.

نظرات کاربران

نظر بدهید