Top
الکتروموتور فنکویل الکتروژن تک شفت

الکتروموتور فنکویل الکتروژن تک شفت

شرکت سازنده : الکتروژن/ Electrogen

الکتروموتور فنکویل الکتروژن تک شفت ۲۵ وات

هفت دور 


تماس بگیرید

الکتروموتور فنکویل الکتروژن تک شفت ۲۵ وات

شرکت الکتروژن، یکی از بزرگترین تولیدکنندگان الکتروموتور و الکتروپمپ در خاورمیانه میباشد که با در اختیار داشتن کادری مجرب و خطوط تولید مجهز اتوماتیک و نیمه اتوماتیک دارای ظرفیت کافی جهت تولید و تامین الکتروموتورهای مختلف و پمپ های آب مورد نیاز صنایع مرتبط و سایر مصرف کنندگان می باشد.

الکتروژن در سال ۱۳۶۷ تاسیس و در سال ۱۳۸۰ پس از انتقال به محل جدید کارخانه واقع در اتوبان آزادگان، جاده احمدآباد مستوفی در زمینی به مساحت ۱۵۰،۰۰۰ متر مربع با ۱۰۰،۰۰۰ متر مربع سالن های تولید به فعالیت خود ادامه می دهد .

خطوط تولید شرکت الکتروژن مجهز به دستگاههای اتوماتیک تولید الکتروموتور بوده و با در اختیار داشتن یکی از واحد های قالب سازی منحصر به فرد در ایران قادر به ساخت پیچیده ترین و دقیق ترین قالب و ابزارهای خط تولید می باشد .

 

آشنایی اولیه با نحوه عملکرد الکترو موتور فن کوئل:

الکترو موتور را می توان یکی از اجزا بسیار مهم در ساختار این مدل از سیستم های تهویه مطبوع دانست. الکترو موتور با تامین انرژی الکتریکی لازم و مورد نیاز، فن دمنده و بلوور فن دستگاه را به حرکت در می آورد. در نتیجه این فرآیند، هوای سرد یا گرم با تمام ظرفیت و توان و به صورت یکنواخت و یکپارچه در محیط داخلی جریان پیدا می کند. بنابراین، راه اندازی و کارکرد الکتروموتور دستگاه فن کویل با جریان برق و نیروی الکتریکی صورت می گیرد.

نظرات کاربران

نظر بدهید