Top
فن بین کانالی دما مطبوع

فن بین کانالی دما مطبوع

این نوع از فنها برای نصب بین کانالها و در شرایطی که بعلت محدویت جا و فضا امکان استفاده از سایر هواکش های سانتریفوژ مقدور نمی باشد. موارد استفاده این هواکش ها در ساختمان ها و برج های اداری و تجاری ،هتل ها و رستوران ها و غیره می باشد. فن بین کانالی از نظر کاربردی هم بعنوان مکنده (اگزاست فن) و هم بعنوان دمنده (بلوئر) قابل استفاده هستند .پروانه  بکار رفته در این نوع هواکش  “خم به عقب” یا “بکوارد Backward” می باشد.


تماس بگیرید

مشخصات فنی و ساختاری فن بین کانالی :

– پروانه : در مدل بکوارد و در سایزهای مختلف از قطر 200 الی 400 میلیمتر و دارای بالانس کامل دینامیکی و استاتیکی

– دبی (ظرفیت هوادهی ) : از 100 الی 6000 مترمکعب بر ساعت با توجه به سایز هواکش

– فشار استاتیک : از 50 الی 500 پاسکال با توجه به سایز هواکش

– جنس هواکش : جنس ورق بکار رفته در این هواکش ها از ورق فولادی (st-37) ، ورق گالوانیزه و پی وی سی (PVC)

– الکتروموتور : الکتروموتورهای بکار رفته در هواکش های سانتریفوژ بین کانالی تولیدی این شرکت از مارک معتبر موتوژن تبریز بوده و از نوع صنعتی و  دارای کلاس حرارتی F و کلاس محافظتی IP 54 ( در برخی توان ها IP 55 ) می باشد در صورت درخواست مشتریان محترم انواع الکتروموتورهای معتبر اروپایی نیز قابل نصب بر روی این هواکش ها می باشد.

– سیستم انتقال قدرت : سیستم انتقال قدرت در هواکش های سانتریفوژ بین کانالی تولیدی این شرکت به دو صورت اتصال مستقیم (Direct Drive) و اتصال تسمه پولی (Belt Drive)  می باشد که با توجه به شرایط درخواستی مشتریان محترم از طرف این شرکت انتخاب می گردد.

این نوع فنها قابلیت نصب در بین کانالها و یا ابتدای کانال را دارا میباشند و بعلت اینکه فضای کمی را مورد اشغال قرار میدهند مصارف زیادی دارند.
لازم بذکر میباشد فنهای فوق در ابعاد گوناگون و برندهای بهسیوان ترکیه و یا زیلابگ میباشد ودر صورت درخواست امکان تولید بدنه و استفاده از موتورفنهای اروپایی نیز میباشد.

نظرات کاربران

نظر بدهید