Top

پمپ کارواش

 

پمپ کارواش یا واترجت که به پمپ پیستونی نیز معروف است، جهت شستشو در مصارف خانگی و صنعتی و همچنین در سیستم های شستشوی ماشین به کار می رود.

عملکرد پمپ آب کارواش بدین صورت است که با بالابردن فشار آب و پاشش آن، باعث از بین بردن آلودگی می شود و اجزای آن شامل موتور، سیلندر، لانس، پمپ، شیلنگ کارواش و نازل می باشد.

موارد کاربرد پمپ آب کارواش

پمپ آب کارواش در شستشوی اتومبیل، کف سالن، راهروها، شیشه ها و همچنین در مواردی مانند چربی برداری، رسوب زدایی، شستشوی دستگاه ها و تاسیسات صنعتی کاربرد دارد.

قابلیت های متنوع این پمپ ها باعث شده تا از این پمپ کارواش در صنایع مختلفی مانند صنایع نفت، گاز، پتروشیمی، سرامیک، لوله سازی، و غیره از آن استفاده شود.

انواع پمپ آب کارواش

این نوع پمپ کارواش  در دو نوع پمپ کارواش برقی و پمپ کارواش بنزینی ارائه می گردد. پمپ های کارواش برقی در مقایسه با نوع بنزینی آن دارای قیمت مناسب تر و سرو صدای کمتر است و در ضمن قابلیت استفاده در داخل ساختمان، بدون دود را دارند و هزینه ی نگهداری آن نیز پایین تر می باشد که البته به دلیل نیاز داشتن به سیم برق، پمپ کارواش برقی، سیار نمی باشد.

 مزیت های پمپ آب کارواش

  • یکی از بزرگترین مزیت های پمپ های کارواش شستشوی خودرو و سایر موارد با فشار بالا می باشد که این مورد کار شما راحت کرده و باعث تمیز تر شدن خودرو می گردد و همچنین شما می توانید نواحی بیشتری را در مدت زمان کمتری شستشو دهید
  • دومین مزیت این نوع پمپ کارواش ، کاهش مصرف آب می باشد. اگر شما اقدام به شستشوی خودروی خود با اسفنج کنید به طور متوسط به 150 گالن آب نیاز دارید در صورتیکه میانگین مصرف آب در پمپ آب کارواش 35 گالن می باشد
  • بعد از شستشوی خودروی خود، تمامی آب به فاضلاب برگشته که این آبها به علت آلوده بودن ممکن است باعث تخریب منابع زیرزمینی شود، اما پمپ های کارواش به صورت اتوماتیک، پس از شستشو، آب را تصفیه کرده و برای استفاده مجدد آماده می کند
  • این گونه پمپ ها دارای کارایی بالا و استفاده راحت و آسان هستند و همچنین نگهداری آنها آسان می باشد
  • 1
  • 1

پرفروش ترین ها

پربازدیدترین ها